Drobne gadżety dla młodych rodziców, które pomogą przy pielęgnacji niemowlęcia

Wkrótce zostaniecie radosnymi rodzicami małej, bezbronnej i uroczej istotki. Przyszykujcie się jednak na żmudny okres w życiu, ponieważ wasz niepokaźny osesek już od pierwszych momentów życia zagwarantuje wam zapewne surowe reguły współpracy i będzie dla swoich rodzicieli trudnym partnerem. Z tego powodu warto już zawczasu sporządzić listę rzeczy potrzebnych przy pielęgnacji najmłodszego członka rodziny.

Większe sprzęty, takie jak wózek, fotelik do auta, łóżeczko, czy kołyska stanowią poniekąd pierwszą potrzebę i mają priorytet jeśli chodzi o hierarchię zakupów. Trzeba więc skupić się na właściwościach mniej rzucających się w oczy i niepozornych, które mimo wszystko niejednokrotnie mogą okazać się kluczowe, gdy chodzi o komfort dziecka oraz jego rodziców.
Jeśli przyszła mama chce karmić swoje niemowlę naturalnie, może przemysleć przeglądnięcie oferty akcesoriów przydatnych podczas laktacji.

Nadal interesuje Cię ten wątek? Wejdź w poniższy link i pod nim jest autorska strona www (https://apteka.sloneczna24.pl/produkt/szczegoly/biotemax-tabletki-30-sztuk,9757.html), gdzie przeczytasz ekstra treści.

Pozornie wydawałoby się, że wiele z nich to zbędne gadżety, jak przykładowo odciągacz pokarmu. Jednak w tym konkretnym przypadku jest inaczej. Porządny laktator może wyraźnie dopomóc świeżo upieczonej mamie tak w pobudzeniu czy wsparciu laktacji, jak również ustrzec przed następstwami tzw.

Ten atrakcyjny news (http://www.ginekolog-tuchola.pl/) zafascynował Cię aż tak, że czujesz chęć na następne? Niezwykle nas to ucieszyło. W takim razie wejdź w ten link.

nawału pokarmu albo jego zastoju. Z tej przyczyny warto wyposażyć się w markowy odciągacz pokarmu, aby zabezpieczyć się w przypadku, gdy maluszek nie chce ssać piersi, a pokarm napływa w zawrotnym tempie.

akcesoria - malunek
Napisał: włodi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Następnym rozwiązaniem, które wesprze świeżo upieczonym rodzicom zachować spokój w pierwszych miesiącach życia ich dziecka jest monitor oddechu. Dzięki niemu rodzice będą mieli sposobność monitorowania na bieżąco, czy oddech ich malca jest rytmiczny. Jeśli pauza pomiędzy oddechami wynosi więcej niż dwiadzieścia sekund, monitor oddechu uruchamia alarm dźwiękowy i wibracyjny.

W ten sposób rodzice uzyskują równocześnie większy nadzór w razie, gdyby z dzieckiem działo się coś niedobrego, jak również duży spokój i swobodę, ponieważ nie są zmuszeni co rusz pochylać się nad łóżeczkiem i sprawdzać, czy śpiące maleństwo oddycha prawidłowo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-01 14:02:57