Jakiego typu dobrze polecić gry na nudę? Jakiego rodzaju będą najlepsze? Dlaczego gry tradycyjne są takiej sytuacji lepsze?

Trudno sobie wyobrazić nasze życie bez rozrywki. Objawia się ona różnie, ale na pewno każdy z nas preferuje gry. Jak pomyślimy o grach, błyskawicznie przychodzą na myśl gry komputerowe, lecz w niniejszym artykule skupimy się na tradycyjnych rozgrywkach. Tak naprawdę gry komputerowe są bardzo fajne i miło w nie pograć, lecz jak długo można?

selfie - sklep
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli więc poszukujemy tradycyjnych gier, to na pewno warto polecić eurobusiness. Jest to gra, którą zna chyba każdy z nas.

Jeśli po przeczytaniu prezentowanego tekstu będziesz pragnął zgłębić dane na omawiany wątek, to pomocne omówienie niesłychanie Ci może pomóc - chodź i zobacz!

To nasza rodzima gra, lecz wzorowana na Monopoly. Tworzona jest od 1983 roku. Zadanie gracza z pozoru nie jest trudne - powinien zdobyć jak najbardziej pokaźny majątek poprzez kupowanie nieruchomości oraz zarabianie na nich. Zadanie właściwie choć pozornie łatwe okazuje się dość wymagające oraz skomplikowane, zwłaszcza, iż gracze - nasi rywale mogą nas ubiec i zdobyć więcej pieniędzy. Niezwykle istotnym aspektem gry w eurobusiness jest przypadek, bo gracze rzucają na przemian dwiema sześciennymi kośćmi, gdzie liczba wyrzuconych oczek jest decydująca w zakresie położenia pionka w pozostałych kolejkach na czterdziestopolowej planszy.

Oprócz takich pól z nieruchomościami w grze pojawiają się inne, jak pola z niespodzianką, pole z więzieniem lub stratą pieniężną. Tego typu gra to wspaniała zabawa dla całej rodziny. Kolejną, wartą polecenia grą jest jungle speed, gdzie najważniejsza jest zręczność, spostrzegawczość i szybkość. Każdy z graczy dostaje karty, których powinien pozbyć się w czasie gry, a żeby tak zrobić trzeba w odpowiednim momencie uzyskać drewniany “totem”. Jeśli gracz złapie go w nieodpowiednim momencie, lub wcale tego nie wykona, to będzie musiał wziąć karty od swoich przeciwników.

Tego rodzaju gra zbliża ludzi, gdyż dzięki niej przy stole mogą usiąść nawet obcy sobie ludzie, aby wspólnie świetnie się bawić. Tego rodzaju gra także nie wymaga żmudnego tłumaczenia oraz zapamiętywania, zasady w jungle speed są naprawdę proste, są tylko cztery. To idealna gra na imprezę, pod namiot lub na rodzinne spotkanie. Każdy kto poszukuje szybkiej, ciekawej rozrywki powinien się nią zainteresować. Co ciekawe, jak mamy w planach spędzić bardziej długi czas, ażeby pograć to lepszy będzie eurobusiness, jeśli posiadamy jednak mniejszą ilość czasu to najlepsza będzie jungle speed.

Jeżeli ten tekst jest według Ciebie wartościowy to sprawdź serwis (http://www.konstrukcje-reklamowe.pl/), w którym znajdziesz tego typu informacje. One na pewno będą dla Ciebie użyteczne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-29 12:25:03